GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER, GÜVENİLİR YAŞAM ALANLARI

Fark etmesek bile, yaşamımızın çoğunu ev ya da ofis gibi yapılarda geçiriyoruz. Bir çoğumuz içerisinde bolca zaman geçirdigimiz bu yapıların duvar, çatı, zemin gibi alanlarının inşasında hangi malzemelerin kullanıldığını ve bu malzemelerin insan sağlığına ya da çevreye olan etkilerini maalesef sorgulamıyoruz. Bu konulara olan özenimizin ispatı olarak, yapılar için sunduğumuz çözümler iç mekan hava kalitesi ile ilgili GREENGUARD, yangın dayanım konusunda Safe4Fire gibi bir çok saygın sertifikaya sahiptir. Ayrıca bu ürünlerin karbon ayak izi küçük olduğu için doğaya daha az karbon salımı yapar.

Bu yüzden tarafımızca üretilen, çatıdan zemine, zeminden duvara çözümler sunan yenilikçi ürünlerimizi yapılarda güvenle kullanabilir, bu ürünlerle yapılmış mekanlarda güvenli ve kalitesi yüksek bir yaşam sürebilirsiniz.

90 YILIN HİKAYESİ...

Dile kolay tam 90 yıllık bir yolculuk bizimki… Mahallenin ekmek fırınında başlayan alçı maceramızın bu noktalara kadar gelmesinin en büyük sebebi işimizi severek yapmamızın ve şirketimizde çalısan herkesin alanındaki uzmanlığının eseri olsa gerek. Sektörümüze bugüne kadar yapılmamış, birçok buluş ve yenilik kazandırdık. Bugün içeriğinde alçı ihtiva eden ürünlerimiz dış cepheden çatıya, çatıdan zemine kadar inşaat sektörünün birçok farklı alanlardaki ihtiyacına performanslı ve kolay uygulanan çözümler sunuyor. Ortaya çıkardığımız bu buluşlar sektöre yeni dinamikler getiriyor, pazarı büyütüyor. Yıllar önce duvarlarda kullanılmaya başlayan alçı, baslarda kimse inanmasa da, bugün dış cephe hatta zemin uygulamalarında kullanılıyor. Daha da önemlisi bu alanlarda elde edilen başarı, yıllardır üretimini yaptığımız muhteşem mineral alçıyla yapılabilecek daha keşfedilmemiş ne kadar çok şey olduğuna bizi bir kez daha inandırıyor

Video Galeri